Politica

A murit Ioan Dan Niculescu, şeful de campanie online a lui Klaus Iohannis

Ioan Dan Niculescu, unul dintre coordonatorii campaniei online a preşedintelui Klaus Iohannis la alegerile prezidenţiale din 2014, a murit într-un accident rutier produs, aseară, pe DN2.
Publicitate

CITEŞTE OBSERVATOR INTERNAŢIONAL.

FII LA CURENT CU TOT CE SE ÎNTÂMPLĂ ÎN JURUL TĂU.

LUMEA, ÎNTR-UN SINGUR CLICK!

********

Potrivit unor declaraţii ale purtătorului de cuvânt ISU Suceava, "Accidentul s-a produs între un autoturism şi o autoutilitară platformă cu un utilaj în spate. La faţa locului au venit pompierii militari de la Fălticeni şi un echipaj SMURD." Şoferul autoturismului era încarcerat, iar în autoutilitară se aflau două persoane cu traumatisme uşoare, scrie Ziarul Financiar.

"Şoferul autoturismului a fost descarcerat, iar cei de pe ambulanţă au declarat decesul întrucât acesta avea traumatisme incompatibile cu viaţa. Nu s-a mai putut face practic nimic pentru salvarea lui", a completat purtătorul de cuvânt al ISU Suceava, Alin Găleată.

La intrarea în satul Roşiori, comuna Vadu Moldovei, Ioan Dan Niculescu, de 38 de ani, care conducea un VW Golf, a intrat cu viteză într-o curbă şi a derapat, intrând pe contrasens în coliziune cu o autoutilitară. Conform agenţiilor de ştiri, Ioan Niculescu a murit pe loc.

Ioan Dan Niculescu a absolvit Facultatea de Drept la Iaşi în 2002, dar nu a profesat ca avocat, ci a intrat în publicitate ca freelancer. În 2004 şi-a deschis deschis propria agenţie de creaţie.

Alături de Vlad Tăuşance şi Radu Negulescu, Ioan Dan Niculescu a coordonat cea mai de succes campanie politică online din România. În campania pentru Klaus Iohannis, el a fost cel care a stabilit coordonatele de brand.

 

Publicitate

Comentarii

Dumnezeu nu bate cu parul

thumb down thumb up
joi, 11 august 2016, 23:50
de Ilie

Si-a plătit păcatele ca avocat al diavolului !
raspunde

Opinie

thumb down thumb up
sâmbătă, 21 ianuarie 2017, 10:45
de IONESCU VLAD

Cred ca in opinia dv.ar fi fost ideal sa il fi sustinut in trecutele alegeri pe ion iliescu
raspunde

prostia n are lilmite

thumb down thumb up
marţi, 7 februarie 2017, 09:15
de ion

Esti retardat daca poti spune asa de un om care a murit intr-un accident nefericit. Mai ales ca era un om tanar. Usor usor va transformati in animale.
raspunde

ai dreptate,nu cred ca te mai faci bine

thumb down thumb up
marţi, 7 martie 2017, 18:59
de original

ce sa zic....
raspunde

??

thumb down thumb up
marţi, 16 august 2016, 18:04
de Radu Ionut

Say my name
raspunde

intrebare

thumb down thumb up
miercuri, 24 august 2016, 13:05
de flori

Ceilalti doi se simt bine?
raspunde

Despre Ioan Dan Niculescu

thumb down thumb up
miercuri, 31 august 2016, 05:26
de Rodica

D zeu să-l ierte ca mare rău a făcut poporului ca a mințit dindune ca președinte un străin ce noi nu aveam ROMINI destul de romîni un mare blestem a fost și e pe poporul ăsta cu un așa președinte scos prin minciună de asta și bunul D zeu nu lasi putut ține pe pământul ăsta sfint
raspunde

*

thumb down thumb up
vineri, 10 februarie 2017, 15:12
de Ramona

Dar pe cine ati fii dorit sa il puna Presedinte ? Pe Ponta !
raspunde

raspuns

thumb down thumb up
marţi, 23 mai 2017, 16:05
de Carmen

Invata mai bine sa scrii in limba romana si apoi sa te tii de comentarii.Era mai bine sa l alegem pe Ponta?
raspunde

Ortografie

thumb down thumb up
marţi, 11 iulie 2017, 07:35
de ioan filip

Stimata, ar trebui sa te duci din nou la scoala. Noi suntem romani un romi-ni. Dumneata insulti poporul meu
raspunde

Prosti , dar si multi !

thumb down thumb up
luni, 19 septembrie 2016, 23:40
de A

Prosti mai sinteti ! Si Rodica si Ilie ! Prosti de prosti! Puneti mina pe sapa si lopata si plecati la munca, ca irositi timpul pe aici.
raspunde

Ghelbane, esti fan Agronomul si binomul sau de ce te-ai oparit?!

thumb down thumb up
duminică, 11 decembrie 2016, 18:31
de andy

Macar tu esti putin dar prost. Sa inteleg ca esti expert in sapa, de le dai sfaturi altora cum sa procedeze. Ghelbane!
raspunde

moartea lui Dan, restul cand?

thumb down thumb up
luni, 12 decembrie 2016, 09:48
de Cineva

Are dreptate Rodica, chit ca scrie ingrozitor de stalcit. Dar Sufletul ei nu minte. Insa culpa nu ii apartine lui in totalitate. Are si klausica parte din plin impreuna cu fostul prea curtat ca sa ii succeada si asigurandu-l de loialitatea sa din orice punct de vedere, asa cum si face caci doar nu degeaba si-au unit si partidele!
raspunde

mare-i gradina!

thumb down thumb up
vineri, 23 decembrie 2016, 13:32
de Georgi

Doamne cat de naivi sunteti! "presedinte strain scos cu minciuni" " avocatul diavolului" sunteti crescuti intr-o familie sau o comunitate care a stiut sa isi puna aprenta adanc, care nu v-a lasta libertatea sa alegeti singuri calea, sa ganduti singuri, in loc sa va impinga la o gandire proprie, sa va provoace, sa va puna in dilema. Va intreb ati fost la vot? la cate dintre ele? ce ati ales? pe baza a ce ati ales? ati primit de la vre-un membru participant sub semnatura notariala ca va duce la indeplinire lista din campanie? aveti la momentul acesta omul curat, omul politic cu coloana si gandire proprie???? a vorbi despre un fost om politic mort imi dovedeste inalta voastra pregatire sociala, politica si cu siguranta exista si un domeniu de excelenta in care sunteti pregatiti cu totii.
raspunde

a murit dan niculescu

thumb down thumb up
miercuri, 9 august 2017, 17:40
de Oricine

Asta e situatia, asa gandesc oame nii mintiti si dezamagiti de cosmetizarea SRI-ului profitor, a systemului mafiot numit Romania, ce este reala, iar sufletele simt totusi adevarul esoteric, ocultat, caci una e imaginea oferita publicului in circul alegerilor si alta este realitatea, iar scopul este de a putea si cel in Cotroceni sa adune pt ca asa pastreaza restul systemului ce au acumulat, in plus rotunjesc. Despre ce zici nu faza la notar...nu te iluziona. Doar oamenii neoameni pot ajunge prezidei. Cei din umbra nu permit accesul celor integri ce le-ar da peste cap planurile, averile.... aAsa ca trezeste-te. Sincer mie mi se pare suspecta moartea lui si ma sperie caracterul cui avu de scapat de datorii fata de acela. Stii, nu e asa ca securitatea insceneaza accidente... e retorica intrebarea
raspunde

mafia non dormire

thumb down thumb up
luni, 23 ianuarie 2017, 20:44
de liam

mafia roșie e în stare de orice ,criminalii sânt la post ,ei îi omoară pe români zi de zi ,cu zâmbetul pe buze ,hoții și ordinarii sânt mai mulți !
raspunde

De morti numai de bine

thumb down thumb up
joi, 26 ianuarie 2017, 13:36
de George

Indiferent de apartenta politica trebuie sa nu folosim tragedia pentru a ne arata apartenenta. Este josnic sa faci asa ceva si este o masura a gradului de cultura. Oricum omul trebuie sa fi fost foarte bun in ceea ce a facut din moment ce Johanis a castigat. Dumnezeu sa-l ierte !
raspunde

lasa ca nici cu PSD nu e ok

thumb down thumb up
vineri, 27 ianuarie 2017, 10:48
de lola

https://politialocala3@wordpress.com
raspunde

Moderare

thumb down thumb up
duminică, 29 ianuarie 2017, 11:18
de Liliana Vasile

Care ar fi cuvintele indecente si/sau injurioase pe care ar trebui sa le foloseasca cineva ca sa nu ii postati comentariul dupa MODERARE? Ca ce citesc eu mai sus exact asta reprezita:atacuri la persoane si cuvinte injurioase din toate partile: si din partea celor care sunt cu PSD-ul si din partea celocare sunt cu Iohannis. Ce moderare faceti voi? Fiti cu cine vreti voi sa fiti, dar respectati parerea celorlalti si mai ales nu mai jigniti!
raspunde

Accident

thumb down thumb up
luni, 30 ianuarie 2017, 21:25
de Tely

Accident nefericit..Dumezeu sa-l ierte!+
raspunde

A MURIT IOAN DAN NICULESCU

thumb down thumb up
joi, 2 februarie 2017, 12:01
de COCU EMA

DUMNEZEU SA ODIHNEASCA IN PACE......FIECARE OM ARE UN DRUM IN VIATA .....LUI ATAT I-A FOST SCRIS....AM DEVENIT CU TOTII ATAT DE RAI..CA NICI IN FATA MORTII.UNII NU I-SI STAPANESC GURA.......NU UITATI .......TOATE DRUMURILE OAMENILOR DUC ......LA ULTIMUL DRUM ......CU PICIOARELE INANTE..NIMENI NU E SCUTIT......NICI DE REA INTENTIE..... NICI DE BARFA GROSOLANA....ORICUM CELUI PLECAT NU I MAI PASA..CHIAR NIMIC........
raspunde

Pacat de tineretea lui !

thumb down thumb up
luni, 6 februarie 2017, 19:02
de Ana Andreina

D-zeu sa-l ierte ! Daca nu era un om bun , nu deceda !
raspunde

"nimeni nu scapa de moarte"

thumb down thumb up
marţi, 7 februarie 2017, 15:40
de Dumnezeu sa-l odiheasca in pace!

,,netaentia la volan i-a fost fatala,,,pacat de tineretea lui,,,a fost un om capapil
raspunde

condoleante

thumb down thumb up
miercuri, 8 februarie 2017, 19:33
de danAlex

Ce de komunisti patimasi p-aici...Bah ,voua nu va moare nimeni?NU V-AR MAI MURI MULTI INAINTE!!!Cum sa vorbesti in halul asta de un tanar mort?ROMANILOR!!!
raspunde

DESPRE IOAN DAN NICULESCU

thumb down thumb up
joi, 9 februarie 2017, 16:54
de ELENA

DUMNEZEU SA/LODIHNEASCADAR ,VEZI CA TINERETUL ACESTA NU SE GINDESTE CA DEASUPRA NOASTRA E UN DUMNEZEU,CARE PLATESTE PENTRU TOATE.POATE INVATA SI CEILALTI CA NU E BINE SA MINTI SI SA INVRAJBESTI POPORUL ROMIN UNUL INPOTRIVA CELUILALT.PENTRU UN PUMN DE ARGINTI SA/TI VINZI SUFLETUL DIAVOLULUI E PREA MULT.
raspunde

Dumnezo nu bate cu bata

thumb down thumb up
luni, 13 februarie 2017, 23:01
de Flavius

cum totul se plateste ... el a platit destul de devreme faptul ca a mani****t atata lume prin minciunile lor! alea ca vin rusii, comunistii la putere daca ies altii la algerei , ca vezi Doanme cineva nu-i lasa sa voteze sit aoate mizeriile pe care le-au facut in campanie cum naiba a facut sa ne pricopsim cu un astfel de pres...? dar pres-ul cand va plati pentru ca copii nevinovati pe care i-a luat si i-a dus in olanda si belgia? acolo sunt legaturile si conexiunile lui,nicidecum in germania... vezi sibiu...
raspunde

Dumnezo nu bate cu bata

thumb down thumb up
luni, 13 februarie 2017, 23:01
de Flavius

cum totul se plateste ... el a platit destul de devreme faptul ca a mani****t atata lume prin minciunile lor! alea ca vin rusii, comunistii la putere daca ies altii la algerei , ca vezi Doanme cineva nu-i lasa sa voteze sit aoate mizeriile pe care le-au facut in campanie cum naiba a facut sa ne pricopsim cu un astfel de pres...? dar pres-ul cand va plati pentru ca copii nevinovati pe care i-a luat si i-a dus in olanda si belgia? acolo sunt legaturile si conexiunile lui,nicidecum in germania... vezi sibiu...
raspunde

despre Dan

thumb down thumb up
marţi, 14 februarie 2017, 09:49
de Cris

Dzeu sa-l ierte, din pacate, acum desi nu isi doreste, va fi sustinator al lui Dragnea, ca de..... pt PSD voteaza si mortii.
raspunde

despre Dan

thumb down thumb up
marţi, 14 februarie 2017, 09:49
de Cris

Dzeu sa-l ierte, din pacate, acum desi nu isi doreste, va fi sustinator al lui Dragnea, ca de..... pt PSD voteaza si mortii.
raspunde

deces

thumb down thumb up
vineri, 17 februarie 2017, 14:23
de ana

Dumnezeu să-l odihnească în pace. Era prea tânăr pentru așa ceva.
raspunde

Dumnezeu sa-l ierte... Daca facea acestea pentru Dan Diaconescu, era erou... Poporul il slavea.

thumb down thumb up
vineri, 24 februarie 2017, 10:25
de Emil Butnaru

...
raspunde

Dumnezeu să-l ierte

thumb down thumb up
duminică, 5 martie 2017, 15:40
de Georgeta Radulescu

Adevarat ca Dumnezeu nu bate cu parul , bate cu amarul și nimic nu rămâne nepedepsit și neplătit pe lumea asta . Acest individ a făcut numai rău tuturor românilor .
raspunde

Pe la psihiatrie, când ai fost ultima dată?

thumb down thumb up
joi, 11 mai 2017, 12:49
de rudi roland

Getuțo, nu ești proastă...Îmi face o deosebită plăcere să te anunț că bubui, bubui rău de tot, așa că pentru tine prostia nu e o tară ci un deziderat!!! Nu că mi-ar fi drag Preșu ăsta, dar ce legătură are răposatul - care, fie vorba, a făcut-o pe-a mercenarul ca să nu moară de foame - cu produsul prezidențial pe care l-a adus la Cotroceni? Dacă eu te plătesc (gras) pe tine să-mi faci o meleacă, tu ce faci? Onorezi comanda sau muști organul care te hrănește?
raspunde