Doliu în fotbalul clujean. Călin Zanc, fostul jucător al "U" Cluj, a fost condus pe ultimul drum

Fostul fotbalist Călin Zanc, care şi-a pierdut viaţa într-un tragic accident marți noaptea, a fost înmormântat în apropiere de Dej.
citeste articol
citiri: 1922
comentarii: 0

citiri: 59

Hănescu a făcut schimb de mingi cu 170 de copii clujeni, în cadrul campaniei "Orice campion are un început"

În cadrul celei de-a patra etape a campaniei intitulate "Orice campion are un început", desfăşurată la începutul acestei săptămâni la Cluj, tenismenul Victor Hănescu a făcut fericiţi 170 de copii care au avut ocazia să facă schimb de mingi cu acesta.
citiri: 198

Echipele clujene de baschet masculin joacă pentru calificarea în sferturile cupei

Cele două echipe clujene de baschet masculin, CSU şi "U" BT, joacă astăzi returul pentru calificarea în sferturile Cupei României contra formaţiilor din Timişoara.