S-au pus în vânzare biletele pentru România – Chile, de pe Cluj Arena. Cât costă cel mai ieftin tichet

Federația Română de Fotbal a pus în vânzare, luni, biletele pentru amicalul România – Chile, programat pe 13 iunie, pe Cluj Arena.

Deac, declarat netransferabil de CFR Cluj

Președintele CFR Cluj, Iuliu Mureșan, a declarat că nu se mai pune problema ca Deac să plece din Gruia.
NEWS ALERT

FOTO/VIDEO: U-BT a câștigat și meciul 2 din finala cu Steaua. ”Studenții”, încurajați de peste 3000 fani

Baschetbaliștii de la U-BT Cluj au învins-o pe Steaua cu 84-80, la Sala Sporturilor Horia Demian, în al doilea meci din finala campionatului.

Simona Halep a fost învinsă în finala turneului de la Roma, după ce s-a accidentat la gleznă

Simona Halep (4 WTA) a jucat cu Elina Svitolina (Ucraina, 11 WTA), în marea finală a turneului Premier 5 de la Roma (Italia).